Mam na imię Agata. Lubię ludzi i holistyczne podejście do zdrowia. Od wielu lat sama z takiego podejścia korzystam i bardzo wiele zmieniło to w moim życiu. Rok temu, po ponad 10 latach pracy, zamieniłam posadę w korporacji na rzecz realizacji swoich pasji, wstępując zawodowo na drogę która mnie do tych pasji i marzeń zaprowadziła.
Swoją przygodę z refleksologią rozpoczęłam w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, na kierunku terapie naturalne. Następnie ukończyłam kurs manualnej i narzędziowej refleksologii twarzy, w Międzynarodowym Instytucie Refleksologii Twarzy w Józefowie.
Lubię wiedzieć co z czego wynika (matematyka i finanse to moje wykształcenie i 12 lat pracy zawodowej), dlatego staram się pokazać połączenie podejścia holistycznego z naukowymi faktami.
Czym jest refleksologia twarzy i dlaczego warto jej spróbować?
Refleksologia twarzy jest terapią antystresową, relaksacyjną i anti-aging. Jako terapia holistyczna, wspiera naturalne zdolności organizmu do samoleczenia. Jej naukowe działanie opiera się na zjawisku zachodzącym w układzie nerwowym tzw. łuku odruchowym.

Dla kogo?
Na drogę odkrywania zdrowia z refleksologią twarzy zapraszam każdego kto:
żyje w dużym stresie i napięciu emocjonalnym,
chce w życiu jakiejś zmiany,
chce poprawić wygląd swojej twarzy,
lubi dotyk i chce doświadczyć głębokiego relaksu,
jest ciekawy nowego.
Przed pierwszym zabiegiem skontaktuję się z Panią/Panem telefonicznie, poinformuję o przeciwwskazaniach oraz jak należy przygotować się do zabiegu.

Cennik:
Refleksologia twarzy – wizyta z konsultacją do 1,5 godz. Cena promocyjna: 130 zł (normalna cena 150 zł)
Rejestracja:
tel. 531 920 600
tel. 884 802 800

Serdecznie zapraszam
Agata Konarska