Serdecznie zapraszam do relaksu i odkrywania, podróży w znane nieznane  – do własnego wnętrza.

Pracownia Wszystkiego Najlepszego to mój znak, moja pasja, mój ślad na Ziemi. Z radością i wdzięcznością pracuję z ludźmi i dla ludzi.

Wspieraniem rozwoju osobistego i terapiami naturalnymi interesuję się od zawsze a od kilkunastu lat intensywnie w tym kierunku uczę się i rozwijam. W tym czasie ukończyłam Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, na kierunku Terapii Naturalnych, uzyskując między innymi prawo do wykonywania zawodu bioterapeuty. Jestem absolwentką szkoły ustawień systemowych metodą Berta Hellingera w Gerhard Walper Taunus- Institut fur Stilles Famileinstellen  „Ciche ustawienia rodzin. Działanie w służbie miłości, życia, pojednania i pokoju”. Jestem też coachem po studiach podyplomowych Life Coaching w Collegium Civitas w Warszawie. Interesuję się tradycyjną medycyna chińską, w tym dietetyką, oraz psychobiologią – dziedzinami pozwalającymi coraz lepiej objaśnić mechanizmy chorób i poszukiwać skutecznych metod rozwiązujących konflikty, które stanowią ich źródło.

Od zawsze pracuję z ludźmi i dla ludzi z intencją budowania skutecznych i pełnych miłości rozwiązań. Dzięki darowi zestrajania się z polem informacyjnym Klienta czuję i widzę to co jest i to co działa w nieświadomości osoby, z którą pracuję. Dlatego mogę skutecznie wskazać blokady, które potrzebują uszanowania, emocje, które potrzebują uwolnienia, przekonania, które wymagają rozpracowania. W swojej pracy z ludźmi łączę wiele metod aby dotrzeć do miłości tworzącej rdzeń życia i otwierającej nas na sukces i szczęście. Wtedy możliwe jest i wydobycie jej jakości w służbie życia Klienta i jego systemu. Doświadczam, że więzi międzyludzkie są znacznie głębsze i dużo bardziej znaczące niż na pozór się wydaje. Zwrócenie uwagi na te więzi i prawdziwe połączenia ze sobą i otaczającym światem stwarza ogromny zasób do wzrostu i rozwoju. Wierzę, że wszystkich nas łączy miłość i służba wzajemna. Wiem, że można skutecznie połączyć odczuwanie i myślenie, ciało i ducha. Widzę jak w tej jedności zadziewają się cuda.

Organizuję spotkania i warsztaty promujące świadomy rozwój, naturalne metody terapii, pracę z ciałem i emocjami. Moją pasją jest odkrywanie tego co działa w życiu, czyniąc je szczęśliwszym. Dusza i ciało to jedność. Kiedy choruje dusza objawy pokazują się w ciele. Kiedy choruje ciało – trzeba wspierać ducha by uruchomić procesy samoleczenia i regeneracji. Większość chorób to objawy zaburzeń energetycznych wynikających często ze współczesnego trybu życia, pełnego pośpiechu, napięć, braku właściwego odżywiania. Nie czekając aby zaburzenia przerodziły się w stan chorobowy warto zadbać o regularne harmonizowanie energii organizmu. Korzystanie z masaży i zabiegów bioterapeutycznych jest naturalnym elementem dbania o siebie, tak samo jak korzystanie z zajęć fitness, zdrowego jedzenia, czy suplementów diety. Jest to doskonała forma pielęgnowania ciała i duszy jednocześnie. Uwolnienie blokad w przepływie energii zarówno na poziomie ciała jak i ducha pozwala osobie przyjmującej zabieg na relaks i bezpieczne otwarcie na wyzdrowienie. Jestem przekonana, że wszystko czego potrzeba jest dostępne tu i teraz – wystarczy poszukać. Widzę, jak poprzez miłość, szacunek, uważność, świadomość odnajduje się to co ważne i skuteczne. Każde spotkanie jest jedyne w swoim rodzaju a forma jaką przybierze zależy od potrzeb osoby, która przychodzi. Istotą pracy w każdym z oferowanych zabiegów jest empatia i całościowe spojrzenie na Osobę. Łączę różne metody pracy: ustawienia systemowe, pracę z ciałem (masaż), wizualizację, afirmację, pracę z wewnętrznym dzieckiem, bioenergoterapię (Reiki), korzystając z ciągle wzbogacanego zasobu narzędzi i metod wspierania zdrowia i rozwoju osób, które się do mnie zwracają.

Szczególną metodą jest praca z ustawieniami metodą Berta Hellingera pozwalająca na doświadczenie i zauważenie powiązań jakie łączą ludzi w różnych układach: rodzinnych, społecznych, zawodowych. Pojawiająca się świadomość, zauważenie tego co jest, odnalezienie właściwego miejsca, stanowi najlepszą bazę do otwarcia się na nowe rozwiązania i rozplatania uwikłań w każdym obszarze życia: w zdrowiu, w relacjach rodzinnych, w życiu zawodowym, w finansach, w związkach, w organizacjach.

Kolejną piękną metodą pracy są odczyty z Kronik Akaszy, które są kolejną formą i obszarem doświadczania  miłości i wsparcia jakie może się pojawić w naszym życiu, jeśli tylko zechcemy się na to otworzyć.

Więcej o mnie przeczytasz tu: https://monikaszczypinska.pl/

Rejestracja 531-920-600

 

Rodzaj zabieguOrientacyjny czas trwania zabieguKoszt PLN
Masaż energetyczny kręgosłupa ( Metoda Breuss'a )*90 min.200 pln
Czytanie z Kronik Akaszy90 min.250 pln
Sesja indywidualna ustawień systemowychindywidualnieindywidualnie

**- masaż z użyciem naturalnych olejów!
*350zł pierwsze 1,5h