Serdecznie zapraszam do relaksu i odkrywania, podróży w znane nieznane  – do własnego wnętrza.

Pracownia Wszystkiego Najlepszego to mój znak, moja pasja, mój ślad na Ziemi. Z radością i wdzięcznością pracuję z ludźmi i dla ludzi.

Wspieraniem rozwoju osobistego i terapiami naturalnymi interesuję się od zawsze a od ponad 10 lat intensywnie w tym kierunku uczę się i rozwijam. W tym czasie ukończyłam Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, na kierunku Terapii Naturalnych, uzyskując między innymi prawo do wykonywania zawodu bioterapeuty. Ukończyłam kursy masażu Shiatsu, masażu Lomi Lomi Nui, akupresury, masażu energetycznego Breussa. Uzyskałam certyfikat Mistrza-Uzdrowiciela Reiki (III stopień). Ukończyłam Szkołę Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera. Interesuję się tradycyjną medycyna chińską, w tym dietetyką, oraz psychobiologią – dziedzinami pozwalającymi coraz lepiej objaśnić mechanizmy chorób i poszukiwać skutecznych metod rozwiązujących konflikty, które stanowią ich źródło.

Właściwie nieustająco uczę się i rozwijam zdobywając nową wiedzę i doświadczenia po to by efektywnie działać na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia własnego i najbliższych. Chętnie dzielę się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniami z tymi, którzy poszukują wsparcia i skutecznych rozwiązań dla siebie.  Nie neguję osiągnięć współczesnej medycyny. Widzę i doświadczam, że osobiste zaangażowanie, odpowiedzialność, poszukiwania w różnych, w tym niekonwencjonalnych obszarach są kluczem do indywidualnej skuteczności. A skoro działa to warto korzystać.

Organizuję spotkania i warsztaty promujące świadomy rozwój, naturalne metody terapii, pracę z ciałem i emocjami. Moją pasją jest odkrywanie tego co działa w życiu, czyniąc je szczęśliwszym. Dusza i ciało to jedność. Kiedy choruje dusza objawy pokazują się w ciele. Kiedy choruje ciało – trzeba wspierać ducha by uruchomić procesy samoleczenia i regeneracji. Większość chorób to objawy zaburzeń energetycznych wynikających często ze współczesnego trybu życia, pełnego pośpiechu, napięć, braku właściwego odżywiania. Nie czekając aby zaburzenia przerodziły się w stan chorobowy warto zadbać o regularne harmonizowanie energii organizmu. Korzystanie z masaży i zabiegów bioterapeutycznych jest naturalnym elementem dbania o siebie, tak samo jak korzystanie z zajęć fitness, zdrowego jedzenia, czy suplementów diety. Jest to doskonała forma pielęgnowania ciała i duszy jednocześnie. Uwolnienie blokad w przepływie energii zarówno na poziomie ciała jak i ducha pozwala osobie przyjmującej zabieg na relaks i bezpieczne otwarcie na wyzdrowienie. Jestem przekonana, że wszystko czego potrzeba jest dostępne tu i teraz – wystarczy poszukać. Widzę, jak poprzez miłość, szacunek, uważność, świadomość odnajduje się to co ważne i skuteczne. Każde spotkanie jest jedyne w swoim rodzaju a forma jaką przybierze zależy od potrzeb osoby, która przychodzi. Istotą pracy w każdym z oferowanych zabiegów jest empatia i całościowe spojrzenie na Osobę. Łączę różne metody pracy: pracę z ciałem (masaż), czakroterapię, wizualizację, afirmację, bioenergoterapię (Reiki), korzystając z ciągle wzbogacanego zasobu narzędzi i metod wspierania zdrowia i rozwoju osób, które się do mnie zwracają.

Szczególną metodą jest praca z ustawieniami metodą Berta Hellingera pozwalająca na doświadczenie i zauważenie powiązań jakie łączą ludzi w różnych układach: rodzinnych, społecznych, zawodowych. Pojawiająca się świadomość, zauważenie tego co jest, odnalezienie właściwego miejsca, stanowi najlepszą bazę do otwarcia się na nowe rozwiązania i rozplatania uwikłań w każdym obszarze życia: w zdrowiu, w relacjach rodzinnych, w życiu zawodowym, w finansach, w związkach, w organizacjach.

Kolejną piękną metodą pracy są odczyty z Kronik Akaszy, które są kolejną formą i obszarem doświadczania  miłości i wsparcia jakie może się pojawić w naszym życiu, jeśli tylko zechcemy się na to otworzyć.

 

Rejestracja 531-920-600

 

Rodzaj zabieguOrientacyjny czas trwania zabieguKoszt PLN
Zabieg Reiki pełny60 min.80 pln
Masaż energetyczny kręgosłupa ( Metoda Breuss'a )*90 min.150 pln
Refleksoterapia stóp45-60 min.80 pln
Czytanie z Kronik Akaszy90 min.250 pln
Sesja indywidualna ustawień systemowych – tematy osobiste**indywidualnieindywidualnie
Sesja indywidualna ustawień systemowych w biznesie***indywidualnieindywidualnie
Life coaching sesja „0” (wstępna)15 minbezpłatnie
Life coaching sesja pełna60 min100 PLN

*- masaż z użyciem naturalnych olejów!
**250zł pierwsze 1,5h
***350zł pierwsze 1,5h